بزرگان را غنیمت شمریم
انسان موجودی است که آگاهی دارد (به خود و جهان) و می آفریند (خود را و جهان را) و تعصب می ورزد و می پرستد و انتظار می کشد و همیشه جویای مطلق است؛ جویای مطلق.
مدیر وبلاگ حبیب اله حکی دانشجوی کاردانی کامپیوتر بزرگ شده ای ، از تبار ملکشاهی . تلفن تماس 09183442925
صفحات وبلاگ

مرحوم آیت‌الله بهجت (ره) در وصیت نامه خود خواستار برپایی مجلس ذکر مصیبت حضرت امام حسین علیه‌السلام در مسجد فاطمیه شده‌اند.

به گزارش فارس اگر چه وصیت نامه حضرت آیت‌الله بهجت مرجع عارف شیعیان که به تازگی دعوت را حق لبیک گفته‌اند منتشر نشده است اما دفتر ایشان اعلام کرده است طبق وصیت این مرجع شیعه مراسم هفتگی اقامه عزا و سخنرانی در رثای سالار شهیدان و شهدای کربلا از این هفته عملی می‌شود.

مرحوم آیت‌الله بهجت سال‌ها در مسجد فاطمیه واقع در بازارچه گذرخان به تدریس و برپایی نماز جماعت می‌پرداختند، که مجلس ذکر عزای امام حسین علیه‌السلام طبق وصیت روز‌های جمعه از ساعت 30/9 تا 11 در این مکان برپا می‌شود.

حضرت آیت الله بهجت اهمیت خاصی به ذکر مصائب حضرت سید‌الشهداء علیه‌السلام می‌دادند و تاثیرات معنوی آن را از نماز شب هم بالاتر توصیف کرده‌اند.

حبیب اله حکی
چه موش آدمیانی که فقط از بازی با سکه در عمر لذت می برند! و چه گاوانسان هایی که فقط از آخورآباد و زیر سایه درخت چاق می¬شوند. من اگر خودم بودم و خودم، فلسفه می خواندم و هنر. تنها این دو است که دنیا برای من دارد. خوراکم فلسفه، و شرابم هنر، و دیگر بس.(دکتر علی شریعتی)
نويسندگان وبلاگ:
کدهاي اضافي کاربر :

اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً